Ons Team

Onze Medewerkers

Wij bij Locus People werken graag voor jou maar we groeien zelf ook. Inmiddels hebben we een team van 35 jonge en ambitieuze mensen.

Verdeeld over onze vestigingen in Hendrik-Ido-Ambacht, Delft, Utrecht, Zwolle en Groningen werken onze collega’s er aan om elke keer weer de juiste verbinding te maken tussen de beste professionals en de meest ambitieuze bedrijven.

Benieuwd welke mensen voor jou aan de slag willen gaan? Wij stellen ons graag aan je voor. Neem gerust contact op met een van onze specialisten in jouw vakgebied. Wij gaan graag het gesprek met je aan.

Maak kennis met ons team

Locus People Delft

Daphne van der Werff
Regiomanager Zuid-Holland

06-23470661
d.van.der.werff@locuspeople.nl

Nick Schilperoort
Accountmanager Accountancy

06-11413208
n.schilperoort@locuspeople.nl

Benjamin van der Sluiszen
Accountmanager Accountancy

06-11215464
b.van.der.sluiszen@locuspeople.nl

Ralf Bloemberg
Accountmanager Accountancy

078 2000 249
r.bloemberg@locuspeople.nl

Robert van Pelt
Accountmanager Financieel Bedrijfsleven

06-15382081
r.van.pelt@locuspeople.nl

Locus People Rotterdam

Bjorn van den Ouweland
Salesmanager Techniek

06-57572140
b.van.den.ouweland@locuspeople.nl

Vanity Karstan
Accountmanager Techniek

06-11415550
v.karstan@locuspeople.nl

Bjorn Verhoof
Accountmanager Techniek

06-20046992
b.verhoof@locuspeople.nl

Jasmin Hermus
Accountmanager Techniek

06-11529555
j.hermus@locuspeople.nl

Niels Gabriels
Salesmanager Bouw Civiel

06-10133984
n.gabriels@locuspeople.nl

Joran van den Berg
Accountmanager Bouw Civiel

06-15281351
j.van.den.berg@locuspeople.nl

Tomas Engelen
Accountmanager Bouw Civiel

06-23629298
t.engelen@locuspeople.nl

Arnoud Cazander
Accountmanager Bouw Civiel

06-11182455
a.cazander@locuspeople.nl

Locus People Utrecht

Tjerk Bakker
Salesmanager Bouw Civiel

06-15150998
t.bakker@locuspeople.nl

Jari van Homoed
Accountmanager Bouw Civiel

06-12161605
j.van.homoed@locuspeople.nl

Amber Offermans
Accountmanager Bouw Civiel

06-11854781
a.offermans@locuspeople.nl

Susan Steevens
Accountmanager Bouw Civiel

06-15602104
s.steevens@locuspeople.nl

Locus People Zwolle

Martijn Kesimaat
Regiomanager Noord Nederland

06-57741680
m.kesimaat@locuspeople.nl

Maureen van Dijk
Salesmanager Techniek

06-51162692
m.van.dijk@locuspeople.nl

Crystal Diekmeijer
Accountmanager Techniek

06-11078214
c.diekmeijer@locuspeople.nl

Locus People Groningen

Jan Peter Ooms
Salesmanager Techniek

06-57609632
j.ooms@locuspeople.nl

Jeff Schaafsma
Accountmanager Techniek

06-23248637
j.schaafsma@locuspeople.nl

Rogier van Rumund
Accountmanager Techniek

06-11063582
r.van.rumund@locuspeople.nl

Gerard Martijn Wobbes
Accountmanager Techniek

06-83846307
g.wobbes@locuspeople.nl

Jelmer Zittema
Accountmanager Techniek / Bouw Civiel

06-57609695
j.zittema@locuspeople.nl

Pieter Ozinga
Accountmanager Bouw Civiel

06-22723529
p.ozinga@locuspeople.nl

Chris Maliepaard
Accountmanager IT

06-22426336
c.maliepaard@locuspeople.nl

Stijn van den Boorn
Accountmanager IT

06-12405744
s.van.den.boorn@locuspeople.nl

Tjardo Douwstra
Accountmanager Financieel Bedrijfsleven

06-11064530
t.douwstra@locuspeople.nl

Administratie

Robert van Kommer
Hoofd Administratie

Ellen Leirissa
Financieel & Administratief

Carlie van Meer
Administratie

Anita Vermeulen
Salarisadministrateur

Twan Gie Liem
Boekhouder

Sanne van den Bogert
Directiesecretaresse

Frederique Godschalk
Officemanager

Roos Braunius
Officemanager

Noortje Teuwen
Marketing

WhatsApp met ons!