Het Team

Onze Medewerkers

Wij bij Locus People werken graag voor jou maar we groeien zelf ook. Inmiddels hebben we een team van enthousiaste en ambitieuze mensen.

Verdeeld over onze vestigingen in Hendrik-Ido-Ambacht, Utrecht, Breda, Zwolle, Den Haag en Groningen werken onze collega’s er aan om elke keer weer de juiste verbinding te maken tussen de beste professionals en de meest ambitieuze bedrijven.

Benieuwd welke mensen voor jou aan de slag willen gaan? Wij stellen ons graag aan je voor. Neem gerust contact op met een van onze specialisten in jouw vakgebied. Wij gaan graag het gesprek met je aan.

Maak kennis met ons team

Locus People Hendrik-Ido-Ambacht

Arnoud Cazander
Salesmanager Bouw Civiel

a.cazander@locuspeople.nl

Nathan Hoegen
Accountmanager Bouw Civiel

n.hoegen@locuspeople.nl

Djani Auerbach
Accountmanager Bouw Civiel

d.auerbach@locuspeople.nl

Jelle Vergeer
Accountmanager Bouw Civiel

j.vergeer@locuspeople.nl

Joran van den Berg
Accountmanager Bouw Civiel

j.van.den.berg@locuspeople.nl

Siem Bunk
Accountmanager Industrie

s.bunk@locuspeople.nl

Locus People Groningen

Jan Peter Ooms
Regiomanager Noord Nederland

j.ooms@locuspeople.nl

Jarik Werkman
Accountmanager Techniek

j.werkman@locuspeople.nl

Emil Bijlsma
Accountmanager Techniek

e.bijlsma@locuspeople.nl

Bas de Rooij
Accountmanager Techniek

b.de.rooij@locuspeople.nl

Coen Schmidt
Accountmanager Techniek

c.schmidt@locuspeople.nl

Jelmer Zittema
Salesmanager Bouw Civiel

j.zittema@locuspeople.nl

Lianne Hofman
Accountmanager Bouw Civiel

l.hofman@locuspeople.nl

Jeff Schaafsma
Accountmanager Techniek

j.schaafsma@locuspeople.nl

Roos Braunius
Officemanager

Locus People Zwolle

Rogier van Rumund
Salesmanager Techniek

r.van.rumund@locuspeople.nl

Richard Eberhard
Accountmanager Techniek

r.eberhard@locuspeople.nl

Jeffrey Walta
Accountmanager Techniek

j.walta@locuspeople.nl

Locus People Utrecht

Roy Burgwal
Accountmanager Bouw Civiel

r.burgwal@locuspeople.nl

Bjorn Mol
Accountmanager Bouw Civiel

b.mol@locuspeople.nl

Iris Sikkema
Accountmanager Bouw Civiel

i.sikkema@locuspeople.nl

Locus People Breda

Niels Gabriels
Salesmanager Bouw Civiel

n.gabriels@locuspeople.nl

Tomas Engelen
Accountmanager Bouw Civiel

t.engelen@locuspeople.nl

Vanity Karstan
Accountmanager Techniek

v.karstan@locuspeople.nl

Thomas Edelman
Accountmanager Techniek

t.edelman@locuspeople.nl

Locus People Hoofdkantoor Hendrik-Ido-Ambacht

Anita Vermeulen
Salarisadministrateur

Celeste de Jong
Administratief medewerker

Frederique Godschalk
Officemanager

Juliette Reijerink
HR medewerker

Lisa Verschure
Marketing & recruitment

l.verschure@locuspeople.nl

Jeroen Feelders
Corporate Recruiter

j.feelders@locuspeople.nl

Cees Groeneveld
Marketing medewerker

Kevin Vollebregt
Stagiair marketing

Gino van der Vegt
Stagiair recruitment