Ons Team

Onze Medewerkers

Wij bij Locus People werken graag voor jou maar we groeien zelf ook. Inmiddels hebben we een team van enthousiaste en ambitieuze mensen.

Verdeeld over onze vestigingen in Hendrik-Ido-Ambacht, Delft, Utrecht, Breda, Zwolle, Den Haag en Groningen werken onze collega’s er aan om elke keer weer de juiste verbinding te maken tussen de beste professionals en de meest ambitieuze bedrijven.

Benieuwd welke mensen voor jou aan de slag willen gaan? Wij stellen ons graag aan je voor. Neem gerust contact op met een van onze specialisten in jouw vakgebied. Wij gaan graag het gesprek met je aan.

Maak kennis met ons team

Locus People Rotterdam

Arnoud Cazander
Accountmanager Bouw Civiel

a.cazander@locuspeople.nl

Nathan Hoegen
Accountmanager Bouw Civiel

n.hoegen@locuspeople.nl

Joran van den Berg
Accountmanager Bouw Civiel

j.van.den.berg@locuspeople.nl

Djani Auerbach
Accountmanager Bouw Civiel

d.auerbach@locuspeople.nl

Locus People Groningen

Jan Peter Ooms
Regiomanager Noord Nederland

j.ooms@locuspeople.nl

Jeff Schaafsma
Accountmanager Techniek

j.schaafsma@locuspeople.nl

Xander Gessel
Accountmanager Techniek

x.gessel@locuspeople.nl

Jarik Werkman
Accountmanager Techniek

j.werkman@locuspeople.nl

Emil Bijlsma
Accountmanager Techniek

e.bijlsma@locuspeople.nl

Jelmer Zittema
Salesmanager Bouw Civiel

j.zittema@locuspeople.nl

Thijs Hekman
Accountmanager Bouw Civiel

t.hekman@locuspeople.nl

Lianne Hofman
Accountmanager Bouw Civiel

l.hofman@locuspeople.nl

Esmée Nuus
Accountmanager Bouw Civiel

e.nuus@locuspeople.nl

Locus People Zwolle

Rogier van Rumund
Accountmanager Techniek

r.van.rumund@locuspeople.nl

Richard Eberhard
Accountmanager Techniek

r.eberhard@locuspeople.nl

Locus People Utrecht

Roy Burgwal
Accountmanager Bouw Civiel

r.burgwal@locuspeople.nl

Wouter van den Tillaart
Accountmanager Bouw Civiel

w.van.den.tillaart@locuspeople.nl

Locus People Breda

Niels Gabriels
Salesmanager Bouw Civiel

n.gabriels@locuspeople.nl

Tomas Engelen
Accountmanager Bouw Civiel

t.engelen@locuspeople.nl

Bram Rochat
Accountmanager Bouw Civiel

b.rochat@locuspeople.nl

Vanity Karstan
Accountmanager Techniek

v.karstan@locuspeople.nl

Locus People Den Haag

Jona van Wijk
Salesmanager Den Haag

j.van.wijk@locuspeople.nl

Claudia Belt
Accountmanager Accountancy

c.belt@locuspeople.nl

Administratie

Sanne Volmer
HR-medewerker

Anita Vermeulen
Salarisadministrateur

Celeste de Jong
Administratief medewerker

Frederique Godschalk
Officemanager

Roos Braunius
Officemanager

Jeroen Feelders
Corporate Recruiter

j.feelders@locuspeople.nl

Cees Groeneveld
Administratief medewerker

WhatsApp met ons!