Ons Team

Onze Medewerkers

Wij bij Locus People werken graag voor jou maar we groeien zelf ook. Inmiddels hebben we een team van 35 jonge en ambitieuze mensen.

Verdeeld over onze vestigingen in Hendrik-Ido-Ambacht, Delft, Utrecht en Groningen werken onze collega’s er aan om elke keer weer de juiste verbinding te maken tussen de beste professionals en de meest ambitieuze bedrijven.

Benieuwd welke mensen voor jou aan de slag willen gaan? Wij stellen ons graag aan je voor. Neem gerust contact op met een van onze specialisten in jouw vakgebied. Wij gaan graag het gesprek met je aan.

Maak kennis met ons team

Locus People Delft

Daphne van der Werff
Salesmanager Accountancy

06-23470661
d.van.der.werff@locuspeople.nl

Gwenn Bakker
Accountmanager Accountancy

06-11419534
g.bakker@locuspeople.nl

Nick Schilperoort
Accountmanager Accountancy

06-11413208
n.schilperoort@locuspeople.nl

Benjamin van der Sluiszen
Accountmanager Accountancy

06-11215464
b.van.der.sluiszen@locuspeople.nl

Ralf Bloemberg
Accountmanager Accountancy

078 2000 249
r.bloemberg@locuspeople.nl

Steven Alleblas
Accountmanager Financieel Bedrijfsleven

06-11529555
s.alleblas@locuspeople.nl

Robert van Pelt
Accountmanager Financieel Bedrijfsleven

06-15382081
r.van.pelt@locuspeople.nl

Romy van Deursen
Accountmanager Zorg

06-15211920
r.van.deursen@locuspeople.nl

Amra Mehmedovic
Accountmanager Zorg

06-11653683
a.mehmedovic@locuspeople.nl

Locus People Rotterdam

Sjanne van der Leeuw
Salesmanager Techniek

06-15217492
s.van.der.leeuw@locuspeople.nl

Vanity Karstan
Accountmanager Techniek

06-11415550
v.karstan@locuspeople.nl

Bjorn van den Ouweland
Accountmanager Techniek

06-57572140
b.van.den.ouweland@locuspeople.nl

Fethi Ilme
Accountmanager Techniek

06-15564163
f.ilme@locuspeople.nl

Ruud Mertens
Accountmanager Techniek

06-11078214
r.mertens@locuspeople.nl

Simon den Hoed
Salesmanager Bouw Civiel

06-20046992
s.den.hoed@locuspeople.nl

Niels Gabriels
Accountmanager Bouw Civiel

06-10133984
n.gabriels@locuspeople.nl

Joran van den Berg
Accountmanager Bouw Civiel

06-15281351
j.van.den.berg@locuspeople.nl

Tomas Engelen
Accountmanager Bouw Civiel

06-23629298
t.engelen@locuspeople.nl

Sjors Mattijs
Accountmanager Bouw Civiel

06-11650779
s.mattijs@locuspeople.nl

Locus People Utrecht

Tjerk Bakker
Salesmanager Bouw Civiel

06-15150998
t.bakker@locuspeople.nl

Melanie Vink
Accountmanager Bouw Civiel

06-15602104
m.vink@locuspeople.nl

Jari van Homoed
Accountmanager Bouw Civiel

06-12161605
j.van.homoed@locuspeople.nl

Locus People Groningen

Martijn Kesimaat
Regiomanager Groningen

06-57741680
m.kesimaat@locuspeople.nl

Jan Peter Ooms
Salesmanager Techniek

06-57609632
j.ooms@locuspeople.nl

Jelmer Zittema
Accountmanager Techniek

06-57609695
j.zittema@locuspeople.nl

Jeff Schaafsma
Accountmanager Techniek

06-23248637
j.schaafsma@locuspeople.nl

Rogier van Rumund
Accountmanager Techniek

06-11063582
r.van.rumund@locuspeople.nl

Erwin IJdel
Accountmanager Techniek

06-83846307
e.ijdel@locuspeople.nl

Tjardo Douwstra
Accountmanager Financieel Bedrijfsleven

06-11064530
t.douwstra@locuspeople.nl

Robin Smilde
Accountmanager Financieel Bedrijfsleven

06-11182455
r.smilde@locuspeople.nl

Administratie

Robert van Kommer
Hoofd Administratie

Amy Haverkamp
Financieel Medewerker

Ellen Leirissa
Financieel & Administratief

Frederique Godschalk
Officemanager

Sanne van den Bogert
Officemanager

Jessica Polak
Marketing

Management

Jaap IJsselstein
Techniek

Folkert van der Maas
Finance

Diederik Verhoef
Financieel & Administratief

WhatsApp met ons!