Ons Team

Onze Medewerkers

Wij bij Locus People werken graag voor jou maar we groeien zelf ook. Inmiddels hebben we een team van enthousiaste en ambitieuze mensen.

Verdeeld over onze vestigingen in Hendrik-Ido-Ambacht, Delft, Utrecht, Breda, Zwolle en Groningen werken onze collega’s er aan om elke keer weer de juiste verbinding te maken tussen de beste professionals en de meest ambitieuze bedrijven.

Benieuwd welke mensen voor jou aan de slag willen gaan? Wij stellen ons graag aan je voor. Neem gerust contact op met een van onze specialisten in jouw vakgebied. Wij gaan graag het gesprek met je aan.

Maak kennis met ons team

Locus People Rotterdam

Vanity Karstan
Accountmanager Techniek

06-11415550
v.karstan@locuspeople.nl

Jeroen Feelders
Accountmanager Techniek

06-15217267
j.feelders@locuspeople.nl

Joran van den Berg
Accountmanager Bouw Civiel

06-15281351
j.van.den.berg@locuspeople.nl

Arnoud Cazander
Accountmanager Bouw Civiel

06-11182455
a.cazander@locuspeople.nl

Locus People Groningen

Jan Peter Ooms
Regiomanager Noord Nederland

06-57609632
j.ooms@locuspeople.nl

Jeff Schaafsma
Accountmanager Techniek

06-23248637
j.schaafsma@locuspeople.nl

Xander Gessel
Accountmanager Techniek

06-15211920
x.gessel@locuspeople.nl

Jarik Werkman
Accountmanager Techniek

06-12405744
j.werkman@locuspeople.nl

Jelmer Zittema
Salesmanager Bouw Civiel

06-57609695
j.zittema@locuspeople.nl

Robbert Oosterhuis
Accountmanager Bouw Civiel

06-15217492
r.oosterhuis@locuspeople.nl

Thijs Hekman
Accountmanager Bouw Civiel

06-22723529
t.hekman@locuspeople.nl

Tjardo Douwstra
Accountmanager Finance

06-11064530
t.douwstra@locuspeople.nl

Emil Bijlsma
Accountmanager Techniek

06-82995382
e.bijlsma@locuspeople.nl

Locus People Zwolle

Rogier van Rumund
Accountmanager Techniek

06-11063582
r.van.rumund@locuspeople.nl

Richard Eberhard
Accountmanager Techniek

06-12161605
r.eberhard@locuspeople.nl

Rik Tuinman
Accountmanager Techniek

06-15484376
r.tuinman@locuspeople.nl

Locus People Utrecht

Tjerk Bakker
Salesmanager Bouw Civiel

06-15150998
t.bakker@locuspeople.nl

Roy Burgwal
Accountmanager Bouw Civiel

06-15602104
r.burgwal@locuspeople.nl

Kylian Heemskerk
Accountmanager Bouw Civiel

06-15382081
k.heemskerk@locuspeople.nl

Chris Maliepaard
Accountmanager IT

06-22426336
c.maliepaard@locuspeople.nl

Locus People Breda

Niels Gabriels
Salesmanager Bouw Civiel

06-10133984
n.gabriels@locuspeople.nl

Tomas Engelen
Accountmanager Bouw Civiel

06-23629298
t.engelen@locuspeople.nl

Administratie

Robert van Kommer
Hoofd Administratie

Carlie van Meer
Administratie

Sanne Volmer
HR-medewerker

Anita Vermeulen
Salarisadministrateur

Frederique Godschalk
Officemanager

Roos Braunius
Officemanager

WhatsApp met ons!